Vážení uživatelé, koncem roku 2019 bude služba Šťastná Babiška ukončena. Z tohoto důvodu omezujeme možnosti koupě všech balíčků. Důvodem ukončení je značná nestabilita této loterie. Děkujeme, že jste se s námi bavili nad krátkými vtipy.

Open Nav

O službě

Obecné informace

Projekt stastnababiska.cz je založen na loterii Účtenkovka a slouží ke zvýšení pravděpodobnosti výhry pomocí pravidelného zasílání EET účtenek do Vaši emailové schránky. Primárním záměrem je Vás pobavit a proto Vám zasíláme pravidelně vtipy ať už textové či obrázkové. Což je mimo jiné obsah, který si zakupujete.


Jak si zakoupit předplatné

Jednoduše přejdete do našeho ceníku a vyberete si pro Vás vhodný balíček. Vyplníte základní údaje jako je emailová adresa a heslo, kterým se budete přihlasovat na našem portálu. Po odeslání objednávky budete přesměrování na sumarizaci, kde naleznete odkaz na platbu pomocí brány GoPay. Ihned po dokončení platby Vám bude odeslán potvrzovací email s přiloženou první účtenkou EET a prvním vtipem. V závislosti na délce vaší objednávky Vám bude každý následující den doručen vtip nový i s další EET účtenkou.